logo-new umbro NRI-LOGO mc-lawyers smith-logo
Indoor Soccer

New Years Coed Classic


- December 28 – 30
- Rec and Open Divisions
- 4 Game Guarantee
- Register as a team or individual
- Click Here For More Details

Saturday Winter Mini Programs


- January 5 to March 9
- Boys and Girls Programs
- For those born 2015 – 2012
- Programs Fill Quickly
- Click Here For More Details


Winter Youth Indoor Programs


- January to March
- Boys and Girls Mixed Programs
- For those born 2011 – 2005
- Programs Fill Quickly
- Click Here For More Details

Goalkeeper Program


- Mondays 6:00pm – 7:00pm
- Starts November 5
- 20 sessions
- Ages 9 – 15
- Click Here For More Details

  

Sunday

December 16

Monday

December 17

Tuesday

December 18

Wednesday

December 19

Thursday

December 20

Friday

December 21

Saturday

December 15

ACADEMY AWARDS PARTY
2:00pm-close
OFFICE HOURS
1:00pm-4:00pm
PUDDLE JUMPERS
3:00pm-5:00pm
PRIVATE SESSION
3:00pm-4:00pm
U10/11 YOUTH
Croatia v Canada
4:00pm-5:00pm
Italy v Belgium
5:00pm-6:00pm
GOALKEEPER PROGRAM
6:00pm-7:00pm
LADIES OPEN/REC
Millennials v Spice
7:00pm-8:00pm
Diggers v Spirit
8:00pm-9:00pm
Conhawks v Earls
9:00pm-10:00pm
OFFICE HOURS
1:00pm-4:00pm
PUDDLE JUMPERS
3:00pm-5:00pm
ACADEMY
2008 GIRLS
4:00pm-5:30pm
2006 GIRLS
5:30pm-7:00pm
MENS 45+
Coaches v Sagebrush
7:00pm-8:00pm
No Viagra v Draft
8:00pm-9:00pm
MENS OPEN
Draftees v Liquor
9:00pm-10:00pm
OFFICE HOURS
1:00pm-4:00pm
PUDDLE JUMPERS
3:00pm-5:00pm
PRIVATE SESSION
3:00pm-4:00pm
PRE ACADEMY
4:00pm-5:00pm
U12+ LEAGUE PLAYOFFS
Argentina v Uruguay
5:00pm-6:00pm
France v Spain
6:00pm-7:00pm
LADIES OPEN/REC
Eco v 4Star
7:00pm-8:00pm
Locos v Serenity
8:00pm-9:00pm
Not Fit v Metro
9:00pm-10:00pm
OFFICE HOURS
1:00pm-4:00pm
PUDDLE JUMPERS
3:00pm-5:00pm
ACADEMY
2009 BOYS
4:00pm-5:30pm
2007/06 BOYS
5:30pm-7:00pm
MEN’S OPEN/30+
Mini v Net6
7:00pm-8:00pm
ManChestHair v Pronto
8:00pm-9:00pm
Sharks v 2Goals
9:00pm-10:00pm
OFFICE HOURS
1:00pm-4:00pm
PUDDLE JUMPERS
3:00pm-5:00pm
ACADEMY
2010 BOYS
4:00pm-5:30pm
2008 BOYS
5:30pm-7:00pm
MEN’S OPEN/30+
Lager v Pronto
7:00pm-8:00pm
Mortgage v Beerca
8:00pm-9:00pm
Mittz v Rebel
9:00pm-10:00pm
MINI PROGRAM
U4 (2015)
9:00am-10:00am
U5 (2014)
10:00am-11:00am
U6 BOYS (2013)
11:00am-12:00pm
U6/7 GIRLS (2013/12)
12:00pm-1:00pm
U7 BOYS (2012)
Group 1
1:00pm-2:00pm
Group 2
2:00pm-3:00pm
U8/9 YOUTH
Chile v England
3:00pm-4:00pm
Switzerland v Brazil
4:00pm-5:00pm
Denmark v Germany
5:00pm-6:00pm
ADULT COED
Beers v Busters
6:00pm-7:00pm
Sociables v Arse
7:00pm-8:00pm
Serenity v JTT
8:00pm-9:00pm
Norfolk v Urban
9:00pm-10:00pm